Son Projelerimiz

DIAMOND LIFE

DIAMOND RESIDENCE

YASA KULE

RADIXDENT

Hakkımızda Türev İnşaat ve Yıldız grubun inşaat sektöründe güçlerini birleştirmeleri ile Türev Yıldız Yapı kurulmuştur.

Sektöre başta kentsel dönüşümün merkezi olan İstanbul’un Kartal ilçesindeki yatırımlar ile başlayan Türev Yıldız çeşitli bölgelerde de yatırımlarını arttırmak için çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Türev İnşaat ve Yıldız Grup çeşitli bölgelerde konut, otel, işyeri, alışveriş merkezi, hastane ve lüks tekne yapımı ve taahhüt işlerinde bulunmuşlardır.
 
Türev İnşaat ve Yıldız Grup kardeş firmaları ile altın, içecek, gıda, lojistik, bilişim ve ihracata dönük üretim işlerinde faaliyet göstermektedir.
 
Türev Yıldız Yapı 50 yıllık geçmiş iş tecrübelerinden gelen tecrübeleri ile inşaat sektöründe yoluna emin adımlarla ilerlemektedir.
 

BİZ SİZİ ARAYALIM

GÖNDER

Bizden Haberler

Kartal Yıkım Töreni

Diamond Life Kartal Yıkım Töreni Gerçekleşti!

Kentsel dönüşüm projesi İstanbul’un markalı konut üssü haline gelen Kartal’da da devam ediyor. “Deprem ve Yerinde Dönüşüm Projesi” çerçevesinde 77 parsellik alan üzerinde kurulu 9 binadan oluşan Örnek Turizm-İş Sitesi’nin yıkımı düzenlenen törenle gerçekleşti.

Törene katılan Kartal Belediye Başkanı, Op. Dr. Altınok Öz, vatandaşlarla birlikte binaların yıkımını izledi.  Dönüşüm çalışmalarının sürdüğünü ifade eden Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, “Biz dedik ki her daireye bir buçuk otopark düşecek ve yıllardır da bunu söylüyoruz’’ dedi ve ekledi: ‘’Yarın biz yaşlandık, araba kullanamayacağız ama bir buçuk otopark hakkım var. O zaman ne yapalım. Otoparkın yarı parasını biz aidattan düşelim. Yarı parası da yönetime kalsın veya tamamen kiralayalım bunun faydasını 5 sene sonra araçlar yeraltına indiğinde, şu caddeler boşaldığında göreceğiz. İstanbul bunu yaptığı takdirde en önemli trafik sorununu çözmüş olacak. Kutluyorum, hayırlı olsun diyorum. Allah iş kazası vermesin. 45’inci siteyi dönüştürüyoruz. Bir sürü siteli tekrar evine girdi. Eve giriş töreni hiç yapmadık. İnşallah burada yaparız.’’